Skip Navigation Links
Clubnight

Sponzori:

Dj Marian

Poznáte ho prevažne z akcií na Dolných Plachtinciach v bare u Zola.

Bude hrať na akcii: Zatiaľ nepridané
Dj Radiak

Poznáte ho z akcií v Disco-Beťo/DeepClub (Natali - Dolné Plachtince). Taktiež sa preslávil na Banskobystrickom internáte s akciou Papuča. Venuje sa hlavne Vocal a Disco House-u.

DJ Shino

S Dj-ingom začal približne pred 2 rokmi.Presadzuje sa najčastejšie v štýloch ako je HOUSE,CLUB,PROGRESSIVE...Mali ste ho možnosť počuť v klube IGUANA DISCO(Tomasovce)
SPACE club(Lučenec)
Hral po boku:Dj Hajtkovic(BA),Dj Aqua(musiq1),Dj EKG(NR),Dj Martin(LC),Dj Sorry(VK)Dj Sifu(VK)Dj Radiak(VK),Dj 500(IGUANA DC),Dj Cirkus(Space club),Dj Magic (Space club)

Oblubeny Dj-i: Chuckie,Axwell,Alex Kenji,Thomas Gold,Gregori Klosman,...
Dj Equipments: NUMARK Mixtrack,MAYA 44 USB audio card

FACEBOOK : Mirec Shino Šingliar,Dj Shino

Dj Sifu

S hraním sa dostal do kontaktu v Disco-Beťo/DeepClub (Natali - Dolné Plachtince)... neskôr aj iné. Venuje sa Disco, Funky, Filter House a troške Techna. Viac info na www.djsifu.com

Dj Sorry

V súčastnosti organizátor akcií clubnight a DJ Meeting. V minulosti pôsobil na Strehovej (Termál), Lučenec (Metropol, Šarkan), Košice (V-Club). Hráva prevažne latin-vocal house, progressive house, minimal a techno.

Obľúbený Djs: Carl Cox, Axwell, Abel Ramos