Skip Navigation Links
Clubnight

Sponzori:

O nás

Stránka Clubnight vznikla ako propagácia clubových párty organizovaných nami a tiež DJ-ov ktorích nájdete tu. Vrámci našich párty vzniklo viacero Clubnight akcií. Z ktorích fotky môžete nájsť v našich galériách.
V súčastnosti organizujem akciu s názvom DJ Meeting 2011 o ktorej nájdet bližšie info tu.
Okrem akcií clubnight nás môžete vidieť aj na akciach, ktoré sú väčšinov organizované v Modrom Kameni, ale aj na svadbách, a rôznych diskotékach.
Poskytujeme tiež ozvučenie akcií ako aj diskoték. Zvukový systém je momentálne tvorený reproduktormy 18 Sound o sile zhruba 5.5 KW. V blízkej dobe je naplánovaná výmena za systém od firmy JBL ktorá už roky patrí k svetovej špičke. Ako hardware na ktorom sa hrá sú použité stroje od firmy Numark a Technics. Vďaka ktorým je možné hrať buď to analág alebo plný digital DJ-ing cez software Traktor Profesional a zvukovú kartu Audio 2 DJ od firmy Native Instrumet.
Ako hudobný žáner preferujeme prevažne clubovú scénu, na špecifických akciach však dokážeme odhrať akýkoľvek hudobný štýl. Taktiež sme schopný ozvučiť aj menšie koncerty